SYROKOMLA Władysław - Zgon Acerna. Chwila z XVII-go wieku. Wilno 1856. Nakł. Maurycego Orgelbranda. 16d, s. 51. oprawa późniejsza płótno.
Okładki lekko zabrudzone, wewnątrz miejscami zażółcenia papieru, ślady zawilgocenia.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené