CHRZANOWSKI [Wojciech] - Wyciągi z celniejszych dzieł o wyższej części sztuki wojskowej. Berlin 1844. Księg. B.Behr. 8, s. [4], 514, [5]. oprawa współczesna półpłótno z zachowaniem okładki broszurowej.
Okładka broszurowa zabrudzona, miejscami niewielkie zażółcenia papieru, poza tym stan dobry. Wymazany podpis własn. Wypisy z dzieł najwybitniejszych teoretyków i praktyków sztuki wojskowej. Zaw. prace m.in. Chambraya, Clausewitza, Napoleona, Fryderyka Wielkiego.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené