1 litografia, sygn. i dat. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK/14.11.1980, opisana l.d.: 17/120, śr.d.: L Envers qu miror + 12 prac offsetowych
z Univers Fantastique
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené