akwaforta/akwatinta, 64 x 50 cm
z oryginalnej płyty drukowała Teresa B. Frodyma
płyta jest własnością Muzeum Narodowego w Krakowie
sygn.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené