olej, płótno, 66 × 50 cm
na odwrocie napis: Obraz Wojciecha Weissa/ofiarowany Ob. Antoninie/ Krupowej w dowód/wdzięczności za 30-/ letnia pomoc w naszym gospodarstwie/ Stanisław Weiss/Kalwaria 12 VIII 52
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené