Stanisław Paciorek (1889-1952), Wieś podkrakowska jesienią, przed 1918
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Dodatočné poplatky:
olej, tektura, 24,5 x 48,5 cm; sygn. l. d.: St. Paciorek.
EtiketyBETA