Jakub Niewdana (ur. 1989), Kozica, z serii Safari, 2020
addVaša poznámkacreate
Popis položky
ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok. 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie
EtiketyBETA