Izabela Kozłowska (ur. 1969), Power of color, dyptyk, 2020
addVaša poznámkacreate
Popis položky
akryl, płótno, 90 x 120 cm (całość), 2 x 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie
EtiketyBETA