Sygnowany na mechanizmie: A.W.W.Co. / Waltham, Mass. / 22622763; na kopercie: S / 18K / 336685 / S.W.O.Co.
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 - 5000
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 4000 - 5000
Licitovať sa budú len zvolené položky, ktoré boli skôr prihlásené. Pre prihlásenie položky kliknite pri zvolenej položke tlačidlo PRIHLÁSIŤ NA DRAŽBU
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||