akryl / płótno
140 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu l.g.: DOMINIK | SMOLIK | „JTT” | AKRYL/PŁÓTNO | 140X100 CM
sygnowany i datowany na odwrociu p.g.: Dominik | Smolik | MMXX
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené