akwarela, papier; 49 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JFałat;
na odwrocie papierowa nalepka z potwierdzeniem dr Stanisława Dąbrowskiego, z 12 czerwca 1962 r.,
z numerem opinii LVIII/62 i identyfikacją przedstawienia (druk wypełniony pismem maszynowym i opatrzony pieczątką.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené