olej, płótno, 100x120 cm
sygn. p.d.: TWojtysek 2015, opisany na odwrocie: „GRUBY KONCERT” TOMEK WOJTYSEK olej płótno 100x120 2015 r.
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené