61. Janusz Orzechowski
ur. 1982
, 2013
akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. l.d.: Janusz Orzechowski 2013, opisany na odwrocie: ‘’Tank man” Janusz Orzechowski 2013
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené