litografia barwna, druk cyfrowy, papier;
79,5 x 63,3 cm (wymiar odbitki w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: WEINREB 2007, nr. odbitki l. d.: E/A III/III, pośrodku tytuł: -MIT-(ołówkiem).
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené