olej, płyta; 38,5 x 59,3 cm w świetle ramy;
sygn., dat. i opisany l. d.: DUDA GRACZ · 2977/04 ·
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy: DUDA GRACZ / TYTUŁ „OBRAZ 2977 (LUBINICKO / - MAJ)” / TECHNIKA olej / WYMIARY 40 X 60 ROK 2004 / UWAGI Proweniencja:
kolekcja rodziny artysty
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené