akwarela, papier; 12 × 17,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 20/922 /Mokwa
na odwrocie nalepka: Bazar KATOLICKI / ŁÓDŹ SIENKIEWICZA 49 / WYTWÓRNIA dewocjonalii