68

Grzegorz Wróbel, "Kłodzko"

add Your note 
Lot description
Estimations: 327 - 421 EUR | 1 400 - 1 800 PLN

35x50 akwarela 2010 oprawiona (50x70)


Grzegorz Wróbel

Urodzony w Warszawie w 1983 roku, z wykształcenia architekt. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w 2009. Tam poznał technikę i piękno akwareli. Od lat związany ze środowiskiem rysujących i malujących architektów z kręgu Warszawskiego Wydziału Architektury. Od 14 lat zajmuje się malarstwem akwarelowym nie tylko jako twórca, ale również nauczyciel. Prowadził liczne zajęcia i warsztaty z rysunku i malarstwa akwarelowego. Czynnie bierze udział w plenerach w Polsce (Dolny Śląsk, Wrocław, Toruń, Kazimierz Dolny, Kalisz) oraz za granicą (Berlin, Barcelona, Sycylia, Paryż, Wiedeń). Maluje z pasji dla siebie, ale wykonuje również prace zlecone. Największa taka realizacja została wykonana w 2011 roku na zamówienie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w celu promocji Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej. Powstała wtedy seria 16 akwarel, która była prezentowana w Teatrze Kamienica w Warszawie. Miał kilkanaście wystaw indywidualnych, brał udział w wielu zbiorowych. Od 2013 roku jest członkiem Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich.


Dimensions: 50x70
Auction
Mikołaj jest koneserem.
gavel
Date
29 November 2019
date_range
Start price
0 EUR
Estimations
327 - 421 EUR
1 400 - 1 800 PLN
Hammer price
-
Views: 26 | Favourites: 2
Auction

Galeria Ether

Mikołaj jest koneserem.
Date
29 November 2019
Lots bidding

All lots are listed to bid

An offer submitted 5 minutes before the end of the time will extend the bidding time of the lot for another 5 minutes minutes

Buyer's premium
20.00%
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments
  1
  > 10
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  5 000
  > 200
 
Terms and Conditions
  1. Przedmiotem Aukcji są dzieła sztuki zgłoszone do sprzedaży przez ich właścicieli. Zgodnie z oświadczeniami powierzone obiekty stanowią ich własność, bądź też mają oni prawa do rozporządzania nimi, a ponadto nie są one objęte jakimikolwiek postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
  2. Organizatorem  Aukcji jest Galeria Ether, ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa, zwana dalej Aukcjonerem.
  3. W siedzibie galerii dostępne są do obejrzenia wszystkie przedmioty wystawione na Aukcji, tam też będą do odebrania.
  4. Aukcja jest prowadzona zgodnie z polskimi przepisami prawnymi za pośrednictwem platformy internetowej OneBid.
  5. Opisy zawarte w katalogu aukcji mogą być uzupełnione lub zmienione przez Aukcjonera lub osobę przez niego wskazaną przed rozpoczęciem licytacji. 
  6. Wszystkie obiekty na Aukcji posiadają wyznaczoną cenę wywoławczą. Jest to zarazem cena minimalna, poniżej której Aukcjoner nie może sprzedać obiektu.
  7. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 20% opłaty aukcyjnej - jest to cena końcowa wylicytowanego przedmiotu, którą należy zapłacić w ciągu 7 dni od zakończenia licytacji.
  8. W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Aukcjoner po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą.
  9. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną.
  10. Aukcjoner nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. Aukcjoner nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obiektu w czasie transportu.
About the Auction


FAQ
About the Seller
Galeria Ether
Contact
room
?
?
phone
-
Customers who bought the works of this artist also bought
keyboard_arrow_up
add