akwarela, papier; 45 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 2006 (ołówkiem);
na odwrocie opis autorski: Jan Tarasin 2006 / „Puls I” (ołówkiem).