olej/płótno, 85 x 100 cm
sygn. l.d.: Kochanemu Panu D. Adamowi Obrubańskiemu na pamiątkę/Wlastimil Hofman 1935
na odwrociu fragment nalepki Instytutu Propagandy Sztuki