sygn. p.g.: „Stanisław Poraj Fabijański/autoportret/1941
olej/tektura, 33 x 25 cm
na odwrocie pieczęć owalna krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz
pochodzenie: kolekcja prywatna