serigrafia, papier, 40 x 30 cm, sygnowany i datowany u dołu: J. Tarasin 1990. Grafika z teki "Jan Tarasin. ErÖffnung. Otwarcie. Opening", Berlin 1991, wydanej przez Kunstlerhaus Bethanien.