Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
Barvy
Štítky BETA info
Tagy
Umístění

Fotografie - Internetové aukce Licitace online

Seznamte se s bohatou kolekcí umělecké a portrétní fotografie. Aukce sběratelských fotografií je jedinou takovou šancí, jak se přidat k okruhu majitelů unikátních snímků pořízených v druhé polovině devatenáctého století a současných fotografií českých i zahraničních umělců. Na našich webových stránkách OneBid najdete aukce fotografií, kterými stojí za to obohatit vaše stávající sbírky. Připojte se k nám už dnes a začněte přihazovat. Seznamte se s našimi aukcemi fotografií.

Třídit:
Zobrazit:
Cenové rozmezí: 1 - refresh
Čekejte...
Další kategorie

Aukce fotografií – co to jsou sběratelské fotografie?

Milovníci umění, sběratelé a investoři stále ochotněji sahají po alternativních kapitálových investicích. Jedním z takovýchto zdrojů jsou staré fotografie, které nesou charakteristické znaky sběratelské fotografie. Sběratelské fotografie získané na aukcích fotografií mohou být samozřejmě nejen ochranou vlastních úspor, ale lze je také vydražit pro svou estetickou hodnotu. Fotografie označovaná tímto přídavným jménem může být z definice stará nebo současná fotografie, ale musí mít vysoké a nadčasové umělecké hodnoty a kopie by měly být pořízeny pomocí archivních, tradičních technik. Kromě toho musí být řádně signovány a pokud možno být součástí limitované série. Důležitý je také způsob jejich uchovávání. Fotografie tohoto druhu by se měly uchovávat mimo dosah chemikálií, nejlépe na stinném místě a v rámu s paspartou a sklem. Takové fotografie mohou být oceněny na stovky dolarů. Nejdražší fotografie se prodala za více než 4 miliony dolarů. Byl to snímek Rhein II od Andrease Gurského. Sběratelské fotografie však nejsou to jediné, s čím se lze setkat na aukcích fotografií. Na webu OneBid na vás čekají aukce portrétních fotografií a mnohem více.

Aukce fotografií – fotografie s autogramem

Nabídka aukční platformy OneBid je široká a pestrá. Najdete zde mj. aukce portrétních fotografií, reportážních fotografií nebo unikátních fotografií s autogramem. Zejména ty posledně uvedené zaujímají značnou část naší nabídky a účastí na takové aukci fotografií můžete vydražit úžasnou památku. Abychom splnili očekávání našich klientů, má každá aukce fotografií svou vlastní kartu, kde je nejen popis, ale také větší výběr snímků zobrazujících stav dané fotografie. V některých případech jsou k dispozici také stručné biografie autorů. Naše aukce jsou určeny znalcům, zkušeným sběratelům nebo investorům, stejně jako lidem, kteří shánějí fotografii s autogramem své oblíbené osoby. S případnými dotazy nebo připomínkami nás neváhejte kontaktovat. Náš profesionální tým je vám k dispozici a rád vám poradí. Určitě se na to podívejte!

Onebid – vaše internetové aukce fotografií

Moderní aukční platforma OneBid vznikla v roce 2014. Od svého vzniku umožňuje účastnit aukcí prostřednictvím internetu, a to nejen aukcí fotografií, ale i mnoha dalších předmětů. Našim zákazníkům nabízíme vynikající aukce starého malířství, současného malířství, knih a starých tisků nebo hodin i hodinek. Značné oblibě se těší také různé typy sbírek, např. sbírky mincí nebo známek. Kvalita našich služeb a funkčnost našich webových stránek nijak nezaostává za ostatními zahraničními weby tohoto typu – OneBid je světová špička!

Chcete-li v aukcích fotografií vydražit jedinečné a neopakovatelné símky, tak vřele doporučujeme využít aukční server Onebid. Díky nám se zúčastníte aukce, která probíhá v reálném čase a třeba se brzy stanete vlastníkem unikátní fotografie. Nepřehlédněte novinky, aukce fotografií a další, přihlaste si odběr zpravodaje. Zaregistrujte se na webu a zúčastněte se dražby. Nakupujte přes Internet 24 hodin denně bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.