12

Misia Łukasiewicz, Miasteczko Twin Peaks

Misia Łukasiewicz, Miasteczko Twin PeaksMisia Łukasiewicz, Miasteczko Twin Peaks
rok: 2014
technika: olej, płótno
wymiary: 74 x 92 cm
IX STALOWA AUKCJA MŁODEJ SZTUKI
05 listopada 2014
Cena wywoławcza
118 EUR
260 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
260 EUR
220%
Wyświetleń: 24 | Ulubione: 0
Galeria Stalowa

Galeria Stalowa

05 listopada 2014

12.00%
  0

Galeria Stalowa
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa
poniedziałek - niedziela: 12:00 - 19:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa