22

Anna Świtalska - Jończyk , Uczucie

rok: 2013
technika: olej, płótno
wymiary: 100 x 100 cm
IX STALOWA AUKCJA MŁODEJ SZTUKI
05 listopada 2014
Cena wywoławcza
118 EUR
118 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
118 EUR
Wyświetleń: 7 | Ulubione: 0
Galeria Stalowa

Galeria Stalowa

05 listopada 2014

12.00%
  0

Galeria Stalowa
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa
poniedziałek - niedziela: 12:00 - 19:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także