732

II
Stan zachowania: II
Estymacje: 209 EUR | 850 PLN
POLSKA, medal autorstwa Jana Höhna jun. wybity w 1685 r. w Gdańsku, Aw: Popiersie króla w wieńcu laurowym na głowie i napis: IOAN III D G REX POLONIARUM, sygn. IH pod popiersiem, Rw: Widok Gdańska, herb i data 1685 i napis w otoku: REG. CIVIT GEDANENS, H-Cz.2495 R3, Racz.213, srebro 28 mm, 13,05 g., patyna
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
167 EUR
209 EUR
850 PLN
Stan zachowania
II
243 EUR
146%
Wyświetleń: 3 | Ulubione: 0
WCN

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47