741

I
Stan zachowania: I
Estymacje: 49 EUR | 200 PLN
POLSKA, medal autorstwa Józefa Lange wybity z okazji utworzenia Ossolineum w 1818 r. we Lwowie, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku: IOS. MAX. DE TĘCZYN OSSOLINSKI..., sygn. pod popiersiem IOS LANG. F., Rw: Budynek biblioteki i napis poniżej: MUSIS PATRIIS, w odcinku: BIBLI. PUB. LEOPOLI FUNDA. MDCCCXVIII, H-Cz.3965 R1, brąz 45 mm, 39,69 g.
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
39 EUR
49 EUR
200 PLN
Stan zachowania
I
68 EUR
172%
Wyświetleń: 2 | Ulubione: 0
WCN

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47