765

I
Stan zachowania: I
Estymacje: 123 EUR | 500 PLN
POLSKA, medal autorstwa Konstantego Laszczki wybity w 1913 r., z okazji śmierci księcia Józefa Poniatowskiego, Aw: Popiersie księcia trzy czwarte w prawo i napis: BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM; poziomo: KSIĄŻE JÓZEF PONIATOWSKI D. 7.V.1763, na dole sygn. K. LASZCZKA 1913, Rw: W dębowym wieńcu poziomo daty: 19.X.1813, 19.X.1913, i herb Krakowa, Strzałk.259, wybito 300 egz. w brązie, brąz 49 mm, ładna patyna
18 aukcja WCN
19 czerwca 1999
Cena wywoławcza
98 EUR
123 EUR
500 PLN
Stan zachowania
I
108 EUR
110%
Wyświetleń: 2 | Ulubione: 0

WCN

18 aukcja WCN
19 czerwca 1999

Nie mniej niż 0 EUR za tę pozycję

WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Przyjmowanie obiektów na aukcje
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47