9

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane), Ułan na koniu, 1918 r.

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane), Ułan na koniu, 1918 r.Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane), Ułan na koniu, 1918 r.
Estymacje: 4 577 - 5 721 EUR | 20 000 - 25 000 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
akwarela, papier, 50 × 35 cm
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski./1918 r.
Aukcji Prac na Papierze
12 października 2019
Cena wywoławcza
3 204 EUR
4 577 - 5 721 EUR
20 000 - 25 000 PLN
Wyświetleń: 96 | Ulubione: 1

Aukcji Prac na Papierze
12 października 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]