Denar typu OAP XI w., imitacja, Av.: Kapliczka, dookoła imitacja napisu, Rv.: Krzyż grecki, dookoła imitacja napisu.
3
Stan zachowania: 3
CNP -, Dbg. -, waga 0,67 g, niskopróbne, bardzo małe, wąskie i lekkie, nieokreślone naśladownictwo słowiańskie, mennicze pęknięcie krążka.