Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Głowa?, Rozeta?
3-2
Stan zachowania: 3-2
nieopisany, waga 0,21 g, śr. 18,65 mm, ładna patyna z połyskiem, zawinięte obrzeże, rzadki.