Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Krzyż równoramienny, między ramionami po kulce.
3
Stan zachowania: 3
Kop. 302bx var, Wieleń 11, Sarbsk 34, waga 0,29 g, śr. 16,29 mm, szara patyna.