Prusy Książęce, Albrecht Hohenzollern 1525-1568, Trojak 1544, Królewiec.
2-
Stan zachowania: 2-
Kop. 3810, patyna, połysk tła wpadajacy w lustro, ostry relief, odmienny styl popiersia od poprzedniego.