olej, tektura, 47 × 70 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Leonard Winterowski/ Warszawa 1925
na odwrocie dedykacja z 1926 r., oraz pieczęć St. Piorunkiewicz/Warszawa Miodowa 9/telefon 17–86.