olej, płótno / 40 x 40 cm
67,5 x 65,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura p.d.: ’Koke’
tytuł, data i sygnatura na rewersie:
Twarze 2019 Koke
numer inwentarzowy: 36/25/2/2019
pochodzenie: bezpośredni zakup od twórcy