szkło, lina
27,5 × 42 × 16 cm
sygnowany na odwrociu: JAN | BER | DYSZ | AK
Reprodukowany:
•T. Książek, Potencjalizm księgi, „Exit”, nr 4 (68)/2006
•Jan Berdyszak. Prace 1960–2006, oprac. M. Smolińska, W. Makowiecki, M. Pawłowski, Galeria Miejska Arsenał, Poznań 2006, poz. kat. 205, il. s. 230,