olej / płótno
60 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: ZIEMSKI 59
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu l.g.: RAJMUND ZIEMSKI | WARSZAWA | NOWOLIPKI 10-201 | ,,ZNAKI" | 60 X 150
na odwrociu nalepka wystawiennicza z Centralnego Biura Wystaw Artytycznych w Warszawie