litografia barwna, papier, 22,5 x 28,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. na płycie p. d.: St. Bohusz
Ilustracja z książki "Gerlach Allegorien", wyd. Gerlach & Schenk Verlag fur Kunst und Gewerbe, Wiedeń, 1896 r.