litografia barwna, papier, 32 x 22 cm
sygn. ołówkiem p.g.: Lebenstein, opisany ołówkiem śr.d.: 71/100, oprawiona
Praca pochodzi z cyklu ilustracji do bibliofilskiego wydania poezji Eugenio Montale „Cinquante ans de poesie”
ed. 71/100
ed. 71/100
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||