akryl/płótno, 55 x 38 cm, sygnowany i datowany p.d: 'M19', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIKOŁAJ MALESZA | „MIŁOSIERNA", 2019 | AKRYL 55 X 38 CM'