Marek Ejsmond-Ślusarczyk, Z cyklu "Niebieski szlak", 2019
markery olejowe, papier akwarelowy, 30 x 40 cm (arkusz), 42 x 52 cm (oprawa), sygn. l.d.: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2019