Olej, płótno; 19 x 27 cm
Sygnowany l.d.: L.Lille (sygnatura mało widoczna)
Na odwrocie Pejzaż
Ekspertyza Hanny Kotkowskiej
Pochodzenie: odziedziczone po autorze przez Hannę Gnoińską.