miedzioryt / papier
42,5 × 39,5 cm
sygnowany, opisany i datowany u dołu kompozycji: „Rowerzysta VII” epr. d‘art. Mieczysław Wejman 1964
z dedykacją od artysty
Pochodzenie:
kolekcja prywatna, Niemcy