1. Kolumna Zygmunta Miedzioryt; wym.: 155 x 140 mm; sygn. oł. p.d.: Wł. Zakrzewski, oł. l.d.: tytuł. Praca z teki Warszawa.
2. Staromiejska Brama Akwaforta; wym.: 64 x 47 mm; sygn. oł. p.d.: Wł. Zakrzewski, oł. l.d.: tytuł. Praca z teki Warszawa. Stan zachowania: lekkie zakwaszenie papieru