Olej, tektura; wym.: 31 x 40 cm; sygn. l. g.: J. Malczewski 920 maj. Na odwrocie naklejka wystawy TPSP w Krakowie 1939 r. Lit.: Jacek Malczewski (1855-1929), Katalog wystawy w TPSP w Krakowie, Kraków, 1939.. il. s. 4
Aukcja Dzieł Sztuki nr 56. Malarstwo, Grafika, Rysunek