Waniek Eugeniusz (1906-2009), Jaskółka, lata 60. XX wieku
Dodatkowe opłaty:
Olej, płótno; wym.: 55 x 46 cm; sygn. p.d.: Waniek; na odwrocie sygn. i tytuł.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 56. Malarstwo, Grafika, Rysunek