litografia barwna, papier, 41 × 38,3 cm (zadruk), 53,2 × 42,3 cm (wymiar arkusza)
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling,; opis. ołówkiem l. d.: XXVI/LXX na suchej pieczęci ATELIER KISLING ;