Autor: GRAJNERT Edward
Tytuł: Ruiny bramy (1901)
Technika: akwarela, papier
Wymiary w świetle: 31,8 x 23 cm
Wymiary z oprawą: 61 x 45,7 cm
Sygn. l.d.: „Edw Grajnert | 1901 r”