olej, płótno; 113,5 x 81,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: L Kunka. 54;
na odwrocie napis: Kunka;
na krośnie napis: LECH KUNKA
Estymacja 9 000 - 14 000
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska