litografia / 20 x 13 cm
41 x 31 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data ołówkiem d.:
‘Głeboka Litografia 4/8 A. Czarnota 2018’
numer inwentarzowy: UK/ac/4/2/2020/c
POCHODZENIE:
twórca