olej, płótno; 88 x 63 cm;
na odwrocie pieczęć składu materiałów malarskich ISKRA KARMAŃSKI z Krakowa oraz nalepka wystawowa TPSP w Krakowie z datą 1934 oraz tytułem: Targ na kwiaty.